Aktuality

25. 10. 2021

/ROZHOVOR/ Po volebním debaklu KSČM a ostatních levicových stran nezbývá než začít účtovat a hledat nový směr. O tom hovoří i předseda okresního výboru KSČM a ústecký zastupitel Pavel Vodseďálek. Jeho největší obavou prý je, že se poté, co bude pravice na politické scéně dominovat, obyčejní lidé propadnou do chudoby, protože prostě nebudou mít dost peněz. 

24. 10. 2021

Neustálé Fialovo zdůrazňování, že zvítězily »demokratické« strany, že to, co se stalo, je vítězství »demokracie«, nebo že vládu konečně budou sestavovat členové »demokratických« stran, je jedním z »fake«, o nichž se v úterý večer bavili na jedné z televizních stanic. »Lež, podvod«, tak to lze přece také přeložit.

22. 10. 2021

Bohužel to, co se za ty dva týdny změnilo, je smutná realita vymazání české levice, po říjnových volbách, z poslanecké sněmovny PČR. To je asi něco, co nám sice některé dění posledních měsíců naznačovalo, ale rozhodně jsme všichni doufali, že se tak nestane. V čem je ta zásadní chyba? Co dovedlo tradiční levicové voliče k rozhodnutí volit pravici?

12. 10. 2021

Jak to vidím já !!! Spolupracovat na levici, bojovat na pravici.

Chtělo by se říci, volby skončily, zapomeňte. Ale v tomto případě to není tak jednoduché.

Parlamentní volby určují politiku na čtyři roky dopředu. A my máme sněmovnu, kde není jediná levicová strana, jedna je napravo populistická a zbytek středopravicové a pravicové.

12. 10. 2021

Soudruzi a soudružky, podporovatelé, sympatizanti, ráda bych vám všem poděkovala za váš hlas a veškerou podporu, kterou jste komunistické straně poskytli.

11. 10. 2021

Drsná, urážející a lživá předvolební propaganda mně vadí. Uniká v ní to, co by mělo být hlavním, tedy nabídka a srovnávání programů. Tato amerikanizace vypadá v dnešním světě jako normální. Prostě bez show to ani u nás nejde, ale je to pravda? Vyhrává opravdu ten, kdo více křičí? Zdá se, že ano, ale je to ta stále proklamovaná svoboda a demokracie? Tvrdit něco, co nikdy nemůžete splnit?

8. 10. 2021

2. Hana Aulická Jírovcová

Vystudovala při zaměstnání Vysokou školu Báňskou Ostrava, obor komerční inženýrství.

8. 10. 2021

1. Jaroslav Komínek

Po ukončení vojenské školy se specializací na provoz a údržbu vozidel nastoupil v roce 1993 jako voják z povolání do vojenského útvaru v Chomutově, kde žije dodnes. V roce 2004 odešel do civilu a od té doby se aktivně věnuje politice.

3. 10. 2021

9. Ing. Petra Matlachová Koníčková

1. 10. 2021

Už několik dekád slyšíme od všech vlád, že je potřeba důchodová reforma, skutečně je to pravda, žádná vláda k takovému kroku však nenašla odvahu. Díky KSČM docházelo v posledních letech k navýšení důchodů nad zákonnou valorizaci, dostáváme se však do doby, kdy náš systém bez reformy nebude udržitelný.

30. 9. 2021

13. Petr Kubeš
Petrovi je 32 let, je svobodný a bezdětný. Vystudoval vystudoval ČZU obor zemědělská technika. Do KSČM vstoupil v roce 2012. Zastává

30. 9. 2021

Uvědomujeme si, že vzdělávání našich dětí je klíčové pro budoucnost státu a proto budeme trvat na zachování bezplatného školství pro všechny bez rozdílu. Není možné, aby o osudu člověka rozhodovalo to, v jaké se narodil rodině, chceme rovné příležitosti pro všechny a ne elitářské školství anglosaského stylu.

27. 9. 2021

14.Petr Bureš
45letý zastupitel Štětí Petr Bureš, jinak hrdý otec 11tiletého syna, pracuje v logistice nadnárodní firmy. Pořádá různé akce a besedy pro veřejnost, kde se občané mohou potkat se zajímavými lidmi z různých oborů. Provozuje i YouTube kanál (PetrBuresTV),

Stránky